تکلیف ریاست مجمع تشخیص مصلحت در آینده نه چندان دور مشخص می‌شود


خبرنگار مهر، علی اکبر ولایتی بعدازظهر امروز در حاشیه دیدار با رئیس حزب وطن ترکیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما منتظر هستیم تا ببینیم تصمیم نظام در این مورد چیست.

او افزود: بی تردید، مجمع تشخیص مصلحت نظام یک جایگاه بسیار مهمی در نظام دارد و جایی است که برای مشورت مقام معظم رهبری بر اساس اصل ۱۱۰ قانون اساسی تشکیل شده است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ان شاء الله در آینده، شاهد این خواهیم بود که مجمع تشخیص مصلحت نظام با قوت و قدرت کار خودش را ادامه دهد.

ولایتی همچنین در خصوص عقد قرارداد نفتی شرکت توتال فرانسه با ایران اظهار داشت: هر قراردادی که در چارچوب روابط میان کشورها و موسسات قانونی دیگر باشد، باید روند قانونی خود را طی کند و به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

او با تاکید بر شفافیت قرار دادها افزود: امیدواریم مجلس با دقت نسبت به این مساله رسیدگی کند و آنچه خیر و صلاح کشور است، صورت گیرد.

ولایتی همچنین در  دیدار با دوغو پرینچک رئیس حزب وطن ترکیه در خصوص توسعه شبکه های رادویی و تلویزیونی در ترکیه با محتوای اسلامی رایزنی و گفتگو کرد.

در این نشست که عصر امروز برگزار شد، پرینچک رئیس حزب وطن ترکیه همچنین در خصوص پروژه آمریکا و اسرائیل مبنی بر تشکیل کردستان بزرگ به اظهار نظر پرداخت.

 


source_link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*