امین‌زاده:بایدمشکلات امور شهروندی استان‌ها با راه‌حل‌های بومی حل شود

[ad_1]

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی افزود: به دنبال آن هستیم تا ویژگی و خصیصه خاص هرمزگان شناسایی‌شده و این استان به همان خصیصه ممتاز به سراسر ایران اسلامی معرفی شود.

به گزارش ایسنا، الهام امین زاده در حاشیه سفر به استان هرمزگان و غبارروبی گلزار شهدای بندرعباس، در جمع خبرنگاران افزود: هر استان دارای مسائل و مشکل‌های خاص خود است که به‌صورت معمول نهادهای اجرایی اختیار و توان لازم را برای رفع آن‌ها دارند.

او اظهار کرد :مسائل و مشکلات حقوق شهروندی استان‌ها درصورتی‌که دستگاه‌های استانی قادر به رفع آن نباشند در هیئت دولت بررسی می‌شود و برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

امین زاده ادامه داد:باید  مشکلات امور شهروندی استان‌ها با توجه به وظایف و اختیارهای دستگاه‌های استانی به‌صورت استانی و با راه‌حل‌های منطقه‌ای و بومی هر استان حل شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: هراستان دارای ویژگی و خصلت ویژه‌ای است که در این سفر سعی می‌شود ویژگی و خصیصه خاص هرمزگان شناسایی‌شده و استان به همان خصیصه ممتاز به همه ایران معرفی شود.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی خاطرنشان کرد: مسائل و مشکل‌های خاص و ابتکارهای صورت گرفته در حوزه حقوق شهروندی هرمزگان امروز در نشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی مورد بررسی و ارزیابی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*