استعفای ترامپ از ریاست جمهوری!

تونی شوارتز نویسنده کتاب “هنر معامله” که شامل خاطرات دونالدترامپ می باشد ، اخیراً حرف های جالبی زده است ! وی اذعان کرده که رئیس جمهور آمریکا پیش از پایان دوره ریاست جمهوری خود و حتی خیلی زودتر از آن از سمت خود استعفا خواهد داد.

وی در ادامه اظهاراتش گفته است که ترامپ پیش از آنکه نتیجه تحقیقات کنگره و مولر او را مجبور به استعفا کند از سمت خود کناره گیری خواهد کرد و اگر این اتفاق نیفتد این بسیار عجیب خواهد بود!

وی به تحقیقات فدرال تحت ریاست رابرت مولر دادستان ویژه و تحقیقاتی که تحت ریاست دو کمیسیون پارلمانی کنگره آمریکا درباره مداخله روسیه در روند انتخاباتی سال ۲۰۱۶ صورت می گیرد، اشاره کرد. این تحقیقات براساس تردیدهایی که درباره تبانی بین نزدیکان ترامپ و  مسئولان روس در دوره تبلیغات انتخاباتی وجود دارد و همچنین تردیدها در خصوص اخلال در رسیدگی قضایی از طرف این رئیس جمهور جمهوریخواه است،‌ صورت می گیرد.
شوارتز در توئیت دیگری نوشت « ریاست جمهوری ترامپ در عمل پایان یافته است. »
نکته جالب این است که نویسنده کتاب خاطرات ترامپ پیش از این نیز گفته بود از اینکه در کتابش ترامپ را جوری نشان داده است که توجه ها را بیشتر به سمت او جلب کرده است و اورا مهم تر از آنچه هست نشان داده پشیمان است !
It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*