رژیم صهیونیستی و تروریسم؛ دو خطر عمده جهان اسلام

[ad_1]

، حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه در سومین روز از سفر خود به لبنان صبح امروز چهار شنبه اول شهریور ۹۶ با عبداللطیف دریان مفتی اهل سنت لبنان دیدار و گفتگو کرد.

جابری انصاری در این دیدار اظهار داشت: دو خطر عمده ای که جهان اسلام و کشور های منطقه را تهدید می کند یکی تهدید قدیمی رژیم صهیونیستی و تروریسم دولتی آن و دیگری گروه های تروریستی و تکفیری است و علماء در مقابله با هر دو تهدید فوق مسئولیت بزرگی دارند.

عبداللطیف دریان مفتی اهل سنت لبنان نیز در این دیدار ضمن تایید خطر ناشی از دو تهدید فوق برای امت اسلامی، اظهار داشت: راه مبارزه با این تهدیدها، وحدت و انسجام پیروان مذاهب اسلامی و کشورهای منطقه است. ایشان افزود برادران و خواهران ما در فلسطین و قدس مورد حمله غیر انسانی رژیم صهیونیستی قرار گرفته اند و ما متاسفانه در کشور های اسلامی مشغول اختلافات میان خود هستیم.

مفتی اهل سنت لبنان افزود: گروههای تروریستی و تکفیری که آنها را گروه های الغائی می نامیم، به دنبال حذف و طرد دیگران هستند و قصد دارند با اندیشه های تاریک و اعمال سیاه خود چهره نورانی اسلام و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را که رحمت للعالمین است مشوه کنند.

[ad_2]
source_link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*