جنایات میانمار زیر سر آمریکا و رژیم صهیونیستی است

[ad_1]

خبرنگار مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی عصر امروز یکشنبه در تجمع دانشجویان مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران، ضمن ابراز تاسف از وقایع میانمار اظهار کرد: بر هر مسلمانی واجب است که به هم دین خود یاری رساند چرا که ما پیرو پیامبری هستیم که فرمود که هر کس ندای کمک انسانی را بشنود و مسلمانی را به یاری بطلبد و او یاری نکند، او دیگر مسلمان نیست.  

ایشان افزود: آیا مردم میانمار مورد ظلم واقع نشده اند؟ آن روز آن ها به وضع فجیعی قتل و عام می شوند، سوزانده می شوند، از خانه های خود رانده می شوند و جنایات دیگری که توسط افراطیان بوداییان و به کمک ارتش میانمار اتفاق می افتاد کم سابقه است.

نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه این جنایات زیر سر آمریکا جنایت کار و رژیم صهیونیستی است و باید آگاه باشیم. چرا سازمان های بین المللی در این مورد سکوت کرده اند؟ آیا این اقدامات جنایت نیست؟  

حاجی دلیگانی ادامه داد: چرا این کشتار را متوقف نمی کنید؟ همه مستکبرین بدانند که ما پوزه آن ها را به خاک خواهیم مالید.

ایشان ادامه داد: قوه قضاییه، وزارت امور خارجه، مجلس شورای اسلامی و دیگر نهادها و سازمان های کشورمان باید بیدار باشند و نسبت به این مساله توجه بیشتری داشته باشند.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: آفرین بر شما دانشجویان بیدار که باعث شدید طبق این گفته شهید بهشتی که گفته بود «اگر دانشجویان بیدار باشند نناز امت قضا نمی شود»، شما باعث شدید امت اسلام بیدار باشند.

حاجی دلیگانی ادامه داد: ما می‌توانیم همانگونه که استکبار و ظالمان با یکدیگر اتحاد نظامی در قالب ناتو تشکیل دادند، بسیج و سپاهی را در آن منطقه تشکیل دهیم.

ایشان اظهار کرد: اگر سازمان های بین المللی در قبال جنایات پیشین در میانمار سکوت نمی کردند، امروز شاهد این جنایات در میانمار نبودیم.

[ad_2]
source_link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*