جعل ناشیانه در رسوایی منتصب به دختر رییس قوه قضاییه!

اخیراً سایت آمد نیوز با ارائه مدارک و اسنادی مدعی پرده برداشتن از فعالیت های ضد ایرانی دختر رییس قوه قضاییه شد ! ادعایی که تنها با سکوت آقای صادق لاریجانی همراه بود . حال مدارکی منتشر شده است که نشان دهنده جعلی بودن خبر آمد نیوز است.

عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان درباره این ادعای ناشیانه در کانال شخصی خود توضیحاتی داده است که باهم این متن را می خوانیم:

“و سند از تلویزیون  cia توسط  در باره فرزند لاریجانی منتشر شد تا اولا دروغ قبلی وی به همین رسانه که دیگر با آمدنیور ارتباط ندارد  برملا شود.

اما جعل ناشیانه که ممکن است خود آنها یا کسانی در داخل در پاچه آنها گذاشته باشند:

اولاً نامه های سیستم های  امنیتی و اطلاعاتی در  کم اهمیت ترین مطالب نیر محرمانه اند حتی اگر درخواست  لوازم التحریر کرده باشد.اما در نامه ای که در آن تاکید بر ” سری بودن”می کند نمی توان از طبقه بندی محرمانه که پایین ترین طبقه بندی در چنین تشکیلاتی است استفاده کرد.

این نشان می دهدجاعل یا جاعلان از مراتب طبقه بندی بی اطلاع بوده اند و نمی دانسته اند سطح چنین نامه ای سری است.

دوما هر دو نامه از یک مرکز صادر و نام مدیر آن صداقت ذکر شد اما دو امضا متفاوت دارد و فردی نیز از طرف امضا نکرده است.

سوما یک نامه ممهور به مهر مرکز صادر کننده است و دیگر فاقد مهر است.اما عموماً نامه های درون بخشی در یک سازمان بدون مهر و داخلی محسوب می شوند.

چهارم در روی یک نامه در مقصد صرفاًمهر “ثبت دبیرخانه”خورده و دیگری مهر ورود “ثبت ورود به دبیرخانه اداره کل اطلاعات و عملیات” ذکر شده است که حتما یک دبیرخانه دو مهر متفاوت ورودی ندارد.
علاوه بر این دبیرخانه محرمانه در هر تشکیلاتی مجزاست.این نشان می دهد جاعلان تاکنون کار اداری و تشکیلاتی نکرده اند.”

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*