ولایتی: از اینکه اسلحه را کنار نگذاشتید، به شما تبریک می گوییم

[ad_1]

خبرنگار مهر، علی اکبر ولایتی مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی بعد از ظهر امروز در دیدار با العارودی معاون رئیس دفتر سیاسی حماس، اظهار داشت: ما از هر فرصتی برای دیدار با دوستان خود در گروه های مقاومت به خصوص حماس استقبال می کنیم.

ایشان افزود: ما به شما بابت موضع ارزشمندتان به ویژه مواضع اخیرتان مبنی بر اعلام اینکه به هیچ وجه اسلحه خود را کنار نمی گذارید و گفتید که این  خط قرمز ما است تبریک می گوییم.

ولایتی مساله فلسطین را مهمترین موضوع جهان اسلام دانست و افزود: علی رغم گذشت زمان و برخی سازشکاری های بعضی افراد در منطقه، شما به اصل مبازره علیه صهیونیست ها پایبند هستید و با وجود تمام فشارها این پایبندی ادامه دارد.

مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: من به شما می گویم که پیروزی نهایی با فلسطینیان و مبارزان فلسطین است. می دانیم که شما سختی های زیادی را طی این سال ها تحمل کرده‌اید و علی رغم همه فشارها به مجاهدان فلسطینی اعم از حماس و جنبش جهاد اسلامی، شما به مبارزه خود ادامه دادید که این باعث دلگرمی جهان اسلام است.

ایشان اظهار کرد: هر چه زمان گذشت به ویژه با حمایت روزافزون جهان اسلام از مقاومت فلسطینی و علی رغم سر و صدای روسای رژیم صهیونیستی، آنها ضعیف تر و فلسطینی ها قوی تر شده اند.

ولایتی افزود: حضور شما در ایران فرصتی برای تبادل نظر با مسئولان و مقاومت ایران و تقویت متقابل روابط دوستانه میان امت اسلامی است.

مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: می دانیم که مهمترین تلاش حکومت فعلی آمریکا تقویت موضع صهیونیست ها است ولی همه این تلاش ها به شکست منجر می شود.

 ایشان اقدامات آمریکا در منطقه در جهت تجزیه برخی کشورها را به نفع اسرائیل دانست و افزود: وقتی آمریکایی ها در این راه شکست خورده اند یعنی به طور غیرمستقیم اسرائیل شکست خورده است.

ولایتی در پایان و در خصوص برگزاری همه پرسی در کردستان عراق خاطرنشان کرد: اکثر مردم کرد با این تجزیه مخالف هستند و ما شاهد بودیم که حامیان همه پرسی زیر پرچم اسرائیل آن را برگزار کردند که این امر حاکی از ارتباط علنی اقلیتی در کردستان با اسرائیل در جهت تجزیه عراق بوده است؛ همچنین یقین داریم که تلاش آمریکایی ها برای تجزیه سوریه هم شکست خواهد خورد.

[ad_2]
source_link

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*