جابه‌جایی‌هایِ بدون حکم در معاونت گردشگری

[ad_1]

معاونت گردشگری در چهار ماه گذشته در شرایطی گذران امور کرده است که دو پست مدیریتی‌اش بدون ابلاغِ حکم رسمی، اداره می‌شوند.

به گزارش ایسنا، اوایل مهرماه امسال مدیر دفتر برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگریِ این معاونت، درحالی استعفا کرد که سرپرست یا مدیری برای این دفتر جایگزین نشده است؛ هرچند مسؤولیت این دفتر به یکی از اعضای این معاونت سپرده شده است.

دو هفته پیش نیز مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت‌گردی کشور به انگیزه مرخصی تحصیلی، این معاونت را ترک کرده است و درحالی مدیر پیشین دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جایگزین شده که حکمی برای او صادر نشده است.

محمد محب خدایی ـ معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ درباره شرایط حاکم بر این معاونت و جایگزینی‌های بدون حکم به ایسنا توضیح می‌دهد: دو هفته است که مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی کشور از این سازمان رفته، اما شخصی جایگزین او نشده، فقط یک تقسیمِ کار بین همکاران انجام شده است که مجموعه، خودمدیریتی شود تا کارها پیش برود.

او می گوید: ما هنور حکم جدیدی برای کسی صادر نکرده‌ایم، چون معتقدیم شخصی که کار را درست انجام می دهد، باید جایگزین شود.

انتهای پیام

[ad_2]
سایت منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*