آیا یارانه قطع می شود؟!

خبر منتشر شده از سوی دولت درخصوص قطع یارانه 34 میلیون نفر در سال 97 و نیز افزایش قیمت حامل های انرژی در کنار اخبار مربوط به چند برابر شدن عوارض خروج از کشور تا کنون حواشی زیادی با خود به همراه داشته است .

پس از اظهار پشیمانی برخی از هنرمندان کشور بابت حماست از دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ، حال نوبت نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که عصبانیت و مخالفت خود را با برخی از طرح های دولت اعلام کنند .

روز گذشته و در طی جلسه مجلس شورای اسلامی ، نماینده مردم سقز و بانه ، از مخالفت شدید خود و سایر نمایندگان از قطع شدن یارانه 34 میلیون نفر و نیز افزایش قیمت حامل های انرژی گفت …

محسن بیگلری در این خصوص و خطاب به ریاست جمهوری اظهار داشت : آیا از افزایش نرخ ارز خبر دارید، آیا با افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان این مشکل حل می شود؟

وی در ادامه و با اشاره به طرح دولت برای حذف یارانه گفت :  این بحث را تمام کنید. بسیاری از افرادی که در لیست ۳۴ میلیونی شما هستند، هیچ درآمدی جز یارانه ها ندارند.

وی همچنین در پایان از جانب خود و سایر نمایندگان اظهار داشت که مجلس به قطع یارانه ها و افزایش قیمت حامل های انرژی رای نخواهد داد!

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*